Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:01


Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza itp

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość

UserRetired

Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza itp

Post11 lis 2016, 11:37

Witam !

Czytałem forum i nie znalazłem, mam problem z Discover-em, dziwne czasami mam wrażenie że żyje własnym życiem, albo jest coś nie tak, głównie chodzi o zmianę kanałów oraz o "przesunięcia" ja w lewo a Media w prawo, samo się podgłaśnia, sam się przełącza dziwne bo nie zawsze tak jest, raz jest oki a raz wariuję. Stąd moje pytanie uszkodzony panel zbliżeniowy czy co !?

P.S. może pomoże aktualizacja !? dodam że to jest ta wersja tzw "PLUS"


pozdrawiam Mariusz
Ostatnio zmieniony 11 lis 2016, 18:43 przez UserRetired, łącznie zmieniany 1 raz
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post11 lis 2016, 21:24

Cześć,

W wolnej chwili sprawdź, czy nie obejmuje Cię akcja serwisowa na DM: Link do strony

Pozdrawiam.

UserRetired

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post12 lis 2016, 17:33

no widzisz dzięki :-) wrzuciłem też tam posta ze zdjęciem mojej navi może ktoś pomoże :-)

UserRetired

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post14 lis 2016, 18:13

Tutaj zapodam taki przykład jak to u mnie chodzi. Jak słychać cały czas jest dźwięk jakby się coś przełączało, włączało trochę dziwne będę chyba musiał zrobić aktualizacje mojego sprzętu. Miał może ktoś coś takiego !?

Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post15 lis 2016, 19:26

Cześć,

Faktycznie jest coś na rzeczy. Auto masz na gwarancji, więc spokojnie zgłaszasz to w serwisie. Serwis prawdopodobnie i tak zacznie od sprawdzenia/aktualizacji FW.

Pozdrawiam.

EDIT: Koraliki zawieszone na prawym pokrętle są blisko czujnika zbliżeniowego. Rozumiem, że ich zdjęcie z pokrętła nie poprawia całej sytuacji?

UserRetired

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post16 lis 2016, 19:24

Wojtass pisze:Cześć,

EDIT: Koraliki zawieszone na prawym pokrętle są blisko czujnika zbliżeniowego. Rozumiem, że ich zdjęcie z pokrętła nie poprawia całej sytuacji?


nie sprawdzałem ale one się nie ruszają... jutro sprawdzę bo mnie zaintrygowałeś :-)
Offline
Awatar użytkownika

spwod

Stały Bywalec

  • Posty: 302
  • Rejestracja: 11 lut 2014, 08:39
  • Online: 43d 18h 12m 7s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Jetta 2014
  • Silnik: CUUB 2.0 TDI 150KM
  • Lokalizacja: Pomorskie

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post16 lis 2016, 19:46

Może to ich moc [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

UserRetired

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post16 lis 2016, 20:21

spwod pisze:Może to ich moc [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jutro sprawdzę i zamelduję :-)

UserRetired

Re: Discover Media żyje własnym życiem, podgłaśnia przełącza

Post18 sty 2017, 09:38

byłem w ASO. Panowie grzebali w Golfie około 3H potem pierdzielneło brakiem prądu i szlag trafił aktualizację. :-)


.... ale... po 5H i po wypiciu całej kawy z ich automatów udało się to zaktualizować :-) na razie jest okiej :-)

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości