Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 00:40


Wymiana RCD210 na RCD510 czy się opłaca

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

gamnsoo

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 06 paź 2016, 12:32
  • Online: 1h 6m 30s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Stopnica

Wymiana RCD210 na RCD510 czy się opłaca

Post06 paź 2016, 12:49

1. Chcę posiadać w swoim Golfie możliwość słuchania muzyki za pomocą kabla AUX. Chciałbym zapytać Was co muszę zrobić żeby mieć taką możliwość przy radiu RCD 210, a co przy RCD 510.
2. Słyszałem, że jeśli kupię RCD 510 to będę miał pokazywane odległości do przeszkody na wyświetlaczu (mam czujniki parkowania). Czy to prawda?
3. Czy będąc średnio-słabo rozgarniętym w sprawach elektroniki poradzę sobie z wymianą RCD 210 na RCD 510?
Z góry dziękuję za pomoc.
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Wymiana RCD210 na RCD510 czy się opłaca

Post06 paź 2016, 13:16

mk6-multimedia/wymiana-rcd210-na-rcd-510-t532.html

prosze jest temat o tym pisz tam, a wiekszosc jest opisana.

zamykam.
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość