Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 13:34


Dla tych co chcą usunąć DPF

Pytania, porady, pogaduchy, ploty nietechniczne, które warto poruszyć publicznie.
Regulamin forum Pogaduchy, ploty, ciekawe informacje ...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

lkgh

Stały Bywalec

  • Posty: 462
  • Rejestracja: 24 lis 2013, 17:15
  • Online: 12d 6h 55m 49s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI 175koni
  • Lokalizacja: Haarlem

Re: Dla tych co chcą usunąć DPF

Post09 sie 2016, 13:51

Ale zeby sprawdzic czy samochod w dalszym ciagu ma PDF nie potrzeba zadnego urzadzenia. Trzyba tylko swoj palec wetknac w rure wydechowa i wszystko wiadomo :)

DPF wylapuje czastki sadzy....nic wiecej, a zadymienie nawet po wycieciu nie jest na tyle duze zby to zauwazyc podczas jazdy. Ale prosty "test palca" w 3 sekundy masakruje wasze wielogodzinne wspawywanie rury przelotowej w celu ukrycia "modyfikacji"

Czekam tylko az w koncu w polsce zaczna robic przeglady tak jak trzaba haha
Offline
Awatar użytkownika

greg2

Senior Moderator

  • Posty: 1004
  • Rejestracja: 04 cze 2013, 15:45
  • Online: 132d 20h 59m 8s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Dla tych co chcą usunąć DPF

Post09 sie 2016, 13:58

Robilem ostatnio przeglad na stacji ktora dziala przy ASO Skody w Wawie i az sie zdziwilem jak wszystko koles dokladnie sprawdzal. Dla mnie na plus jest taki przeglad bo ma sens a nie tylko zalatwienie pieczatki w dowodzie.
Offline

soil

Nieśmiały

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 12 mar 2014, 22:04
  • Online: 29d 4h 36m 22s
  • Auto: VW GOLF V GT DSG
  • Silnik: 2.0 TDI 125kW BMN
  • Lokalizacja: B-B

Re: Dla tych co chcą usunąć DPF

Post22 sie 2016, 20:17

lkgh pisze:Ale zeby sprawdzic czy samochod w dalszym ciagu ma PDF nie potrzeba zadnego urzadzenia. Trzyba tylko swoj palec wetknac w rure wydechowa i wszystko wiadomo :)


Średnia teoria, bo ja mam dpf (sprawny, wypala się co 400km jak na 225 tys km przebiegu) i mam okopcony środek wydechu.
Poprzednia

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości