Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:36


Golf Plus nie działają tylne szyby

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

olsiu

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 08 mar 2016, 13:46
  • Online: 2d 7h 22m 59s
  • Auto: Golf Plus
  • Silnik: TSI 118kW CAVD
  • Lokalizacja: W-M

Golf Plus nie działają tylne szyby

Post30 mar 2016, 19:53

Witam
Mam problem z niedziałającymi szybami z tyłu. Nie można ich otworzyć, nawet z panelu kierowcy niezależnie czy jest włączona czy wyłączona blokada. Przyciski w drzwiach są podświetlone, jak podnoszę je do góry tak jakbym chciał zamknąć szybę to słyszę, że podnośniki czy silniczki cykają (tak jak przy programowaniu szyb). Podłączyłem dzisiaj kabel i miałem 2 błędy - 62 rear left malfunction 0010 i 72 rear right malfunction 0010 ... Czy macie jakiś pomysł od czego zacząć aby to jakoś naprawić?? Proszę o pomoc :)
Offline
Awatar użytkownika

Glivek76

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 09 lis 2015, 19:18
  • Online: 4d 9h 23m 42s
  • Auto: VW GOLF SPORTSVAN
  • Silnik: 2.0 TDI CRLB

Re: Golf Plus nie działają tylne szyby

Post30 mar 2016, 23:15

Może na początek wklej scany tych błedów i wtedy bedzie to bardziej czytelne i zrozumiałe w sensie możliwych przyczyn.
Offline

olsiu

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 08 mar 2016, 13:46
  • Online: 2d 7h 22m 59s
  • Auto: Golf Plus
  • Silnik: TSI 118kW CAVD
  • Lokalizacja: W-M

Re: Golf Plus nie działają tylne szyby

Post31 mar 2016, 04:43

Właśnie błędy pousuwałem i nie zauważyłem, że można je zapisać. Podłączę jeszcze raz i zobaczę, jak będą to zapiszę...
Offline

olsiu

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 08 mar 2016, 13:46
  • Online: 2d 7h 22m 59s
  • Auto: Golf Plus
  • Silnik: TSI 118kW CAVD
  • Lokalizacja: W-M

Re: Golf Plus nie działają tylne szyby

Post21 kwie 2016, 07:25

Problem rozwiązany. Okazało się, że wtyczki w słupku od szyb zostały kiedyś wypięte. Temat do zamknięcia

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości