Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 04:45


Dekielki do felg aluminiowych VW

Moderator: flo

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

klo

Sympatyk

  • Posty: 73
  • Rejestracja: 05 lut 2015, 23:24
  • Online: 2d 19m 14s
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Poznan

Dekielki do felg aluminiowych VW

Post22 mar 2016, 11:41

3B7 601 171 czy 5G0 601 171 ? Te pierwsze mam w Dijonach które kupiłem na allegro, a te drugie w Doverach które miał Golf po wyjeździe z salonu. Myślałem że te chropowate z doverów będą pasowały do Dijonów ale niestety są za małe :( Zmienili coś w średnicy tego otworu w feldze ??? Dijony są z 2013 roku, a Dovery z 2015.
Offline
Awatar użytkownika

LUKI

Sympatyk

  • Posty: 84
  • Rejestracja: 19 sty 2014, 11:04
  • Online: 3d 9h 32m 39s
  • Pochwały: 3
  • Auto: inne
  • Silnik: inne
  • Lokalizacja: WU

Re: Dekielki do felg aluminiowych VW

Post22 mar 2016, 13:34

no są dwie średnice dekli ;)

po feldze dobierasz dekielek
Offline

klo

Sympatyk

  • Posty: 73
  • Rejestracja: 05 lut 2015, 23:24
  • Online: 2d 19m 14s
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Poznan

Re: Dekielki do felg aluminiowych VW

Post22 mar 2016, 20:03

Ale te nowsze Dijony mają ten nowy chropowaty znaczek, czy zawsze Dijon ma gładki większy, a Dover chropowaty mniejszy ? Rozumiem ze tylko znaczek jest inny, średnica otworu na piastę jest ta sama ?

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości