Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:15


Wymiana zwykłych tylnych lamp na lampy LED DEPO

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Wymiana zwykłych tylnych lamp na lampy LED DEPO

Post12 mar 2016, 01:14

tberent pisze:Było już późno żeby odpinać moduły w lampie ale skoro LED w rejestracji walił błędem to napewno w klapie także będzie.
To akurat nie jest powiedziane, ledy tylne bcm może obsługiwać ale ledów w tablicy już nie...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline
Awatar użytkownika

zbych_u

Aktywny

  • Posty: 195
  • Rejestracja: 22 maja 2012, 21:18
  • Online: 24d 12h 9m 32s
  • Auto: Passat B7
  • Silnik: CFFB 2.0 TDI 140KM
  • Lokalizacja: opolszczyzna

Re: Wymiana zwykłych tylnych lamp na lampy LED DEPO

Post12 mar 2016, 14:20

marmi pisze:
tberent pisze:Było już późno żeby odpinać moduły w lampie ale skoro LED w rejestracji walił błędem to napewno w klapie także będzie.
To akurat nie jest powiedziane, ledy tylne bcm może obsługiwać ale ledów w tablicy już nie...



dokładnie tak jest, ja mam tak przy bcm 1K0937087K
led odginał VW i działa bez rezystorów, a podświetlanie tablicy nie chce pójść bez rezystorów mimo że przyjmuje kodowanie
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Wymiana zwykłych tylnych lamp na lampy LED DEPO

Post13 mar 2016, 21:29

No to ja.napisze ze sprawdzałem czy to chamskie kodowanie 15 w bicie 18 przyniosło rezultaty i po wypieciu modułu z prawej lampy w klapie jedynie świeci błąd led w tablicy zatem SUKCES
Offline

piekara

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 sty 2022, 08:33
  • Online: 22h 41m 29s
  • Auto: Skoda Fabia 1
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Wymiana zwykłych tylnych lamp na lampy LED DEPO

Post03 cze 2022, 04:38

Cześć. Trafił do mnie Golf 6 z wymienionymi lampami na LED. Były błędy wszystkich żarówek tylnych lamp. Zakodowałem bajt 18 na 04 i jest prawie dobrze. Lampy świecą OK ale za każdym przekręceniem kluczyka pojawia się błąd:
01502 - Żarówka tylnego światła przeciwmgielnego lewa (L46)
012 - usterka elektryczna w obwodzie


Rezystor załatwił sprawe.
Poprzednia

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość