Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:45


Podświetlenie drzwi /warningi/ na LED

Fotoporady, manuale, instrukcje "krok po kroku"

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Instrukcje, foto porady, manuale opisujące krok po kroku co należy wykonać, aby samemu naprawić, zmienić, wymienić, zakodować ...

Uwaga:
  1. Nie prowadzimy tutaj dyskusji, a jedynie prosimy o dodatkowe wyjaśnia lub zamieszczamy własne uwagi, spostrzeżenia o których warto wspomnieć.
  2. Zmiany w instrukcji autor wprowadza bezpośrednio w poście zawierającym instrukcję - nie piszmy postów z informacją co należy zrobić inaczej niż w instrukcji.
  3. Za pomocą nowego postu autor powinien poinformować o wprowadzeniu zmian w instrukcji.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Agolf6

Gadatliwy

  • Posty: 210
  • Rejestracja: 07 lip 2013, 10:19
  • Online: 18d 23h 12m 25s
  • Pochwały: 13
  • Auto: Vw Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Sanok

Podświetlenie drzwi /warningi/ na LED

Post01 lut 2016, 17:51

Przykład jak w łatwy sposób poprawić oświetlenie lampek ostrzegawczych drzwi.
Zamiast kupować gotowe zestawy i wydać 80 zł. za 2 sztuki
Ja zastosowałem zestaw panel LED 36 podobnie jak w opisywanym podświetleniu lampki bagażnika.
Czas pracy przy jednej lampce 30 minut.

Potrzebne narzędzia:
- lutownica , cyna z kalafonią
- obcinaczki
- ostry nóż
- pistolet do kleju

LED 36 zimna biel do zakupienia na aukcji allegro.

Obrazek

Proszę się sugerować zdjęciami, które wykonałem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przy brzydkiej pogodzie, zachęcam do robótek domowych, a efekt pracy widać na dole :)

Obrazek


Autor postu otrzymał pochwałę
Już zrobione: zmiana BCM, xenon led, oświetlenie drzwi, kierownica na multi, lusterka elektryczne, montaż SET, ciemne szyby, radio Blaupunkt Philadelphia 835, webasto, licznik na GTI premium, kamera cofania, nowy CAN, hamulce GTI 312/282, LA, zespół kolumny kierowniczej na 5K. koła 17 i TPMS, CLIMATRONIC :)

Wróć do MK6

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości