Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 18:24


Wylącza sie kokpit na sekundę dwie

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

slavor7

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 17 mar 2015, 09:32
  • Online: 12h 41s
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Szczecin

Wylącza sie kokpit na sekundę dwie

Post05 sty 2016, 11:25

Witam

W zasadzie od początku jak mam mojego Golfa a mam go od roku mam następującą przypadłość.

Około 5-8min po uruchomieniu silnika, w czasie jazdy, na sekundę wyłącza się radio, zegary, panel klimatyzacji. Po sekundzie włącza się ponownie i już wszystko jest ok do końca jazdy nawet kilka godzin.

Dzisiaj zauważyłem, że po tym jak mi się to zdarzyło jechałem przez 40min po czym wysiadłem z auta nie gasząc silnika, gdy ponownie ruszyłem znowu ale już szybciej około 1-2min po ruszeniu wygasiły się zegary + radio + panel klimy. A później wszystko wraca do normy.

Wygląda to jak by to był jakiś test urządzeń czy restart, ciężko powiedzieć.

Nie wiem od czego zacząć, błędów nie ma żadnych zapamiętanych. Przypadłości nie udało mi się jeszcze złapać jadać z komputerem.

Może ktoś miał coś podobnego?
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Wylącza sie kokpit na sekundę dwie

Post05 sty 2016, 11:33

Stacyjka prawdopodobnie lub jej kostka. Był podobny temat na forum.
Offline

slavor7

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 17 mar 2015, 09:32
  • Online: 12h 41s
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Wylącza sie kokpit na sekundę dwie

Post05 sty 2016, 12:46

Widziałem ten temat. Objawy trochę inne raczej opisane było samo radio wyłączające się ale to już jakiś kierunek. Koszt nie taki duży może wymienię na próbę.

Jakieś inne pomysły?

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości