Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:10


Wskaźnik temperatury

Analiza logów, opis błędów, kodowanie sterowników ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Analiza logów statycznych i dynamicznych, wyjaśnienie błędów, interfejsy diagnostyczne, kodowanie i adaptacja i inne tematy związane z diagnostyką komputerową oraz programowaniem sterowników.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Donia

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 14 paź 2012, 13:05
  • Online: 11h 33m 48s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: warminskomazurskie

Wskaźnik temperatury

Post14 paź 2012, 13:14

Witam. Kupiłam VW Golfa 6 tydzien temu. Na wyświetlaczu automatycznie pojawia mi się ilość kolometrów jakie jeszcze mogę pokonać na posiadanej ilości paliwa, czy ktos z was wie moze jak ustawic funkcję wyświetlania temperatury zewnętrznej? Przy obniżeniu się jej do 4 stopni samoistnie mi się wyświetla, ale jak to zrobić, zeby byla widoczna cały czas?
Offline
Awatar użytkownika

tompear

Administrator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 28 lut 2012, 18:40
  • Online: 1d 6h 38m 12s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 160KM
  • Lokalizacja: Gliwice

Re: Wskaźnik temperatury

Post15 paź 2012, 07:18

Poszukaj w ustawieniach opcji "2 wskaźniki prędkości" (czy jakoś tak) i ją wyłącz. Przypuszczam, że to o to chodzi.
Offline

sebkoch

Stały Bywalec

  • Posty: 337
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 12:20
  • Online: 5d 12h 38m 16s
  • Pochwały: 4
  • Auto: Audi S3
  • Silnik: 2.0 TSI DNUE
  • Lokalizacja: SBE

Odp: Wskaźnik temperatury

Post15 paź 2012, 21:51

W wersji bez języka pol chyba "alt. speed" trzeba wyłączyć.

Wróć do Diagnostyka i kodowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość