Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:44


licznik imobilajzer kodowanie golf VI

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

yaroo-c1

Nieśmiały

  • Posty: 32
  • Rejestracja: 28 lip 2014, 14:51
  • Online: 1d 24m 17s
  • Auto: volkswagen
  • Silnik: tdi
  • Lokalizacja: wroclaw

licznik imobilajzer kodowanie golf VI

Post28 gru 2014, 19:37

Witam jak już wspominałem we wcześniejszym moim temacie byłem w aso i wgrali mi dane lecz niestety nie mogli wgrać mi na używany licznik immobolajzera i teraz mam pytanie ponieważ kupilem sobie VCDS 12.12.0 VAG 12.12 i czy będe w stanie usunąć immobilazer ale czy ktoś ma taka możliwość, ponieważ w ASO powiedzieli mi że mogą mi wgrac immobilajzer ale tylko na nowy licznik ktory kosztuje u nich 1600 zl
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 19:51 przez yaroo-c1, łącznie zmieniany 1 raz

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość