Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 00:22


Podlaczenie telefonu lub AUX do radia

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kacper0

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 01 gru 2014, 23:05
  • Lokalizacja: Lublin
  • Online: 18h 30m 8s
  • Auto: VW GOLF 6

Podlaczenie telefonu lub AUX do radia

Post01 gru 2014, 23:13

Witam!
Gdy podlacze telefon do radia, wszystko pieknie dziala, lecz gdy chce puscic muzyke, to slychac ja tylko w lewych glosnikach, natomiast gdy podlacze AUX do telefonu i gdy puszcze muzyke, slychac ja tylko w prawych glosnikach, wie ktos moze o co chodzi, jak temu zaradzic? Moje radio to: RCD510
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Podlaczenie telefonu lub AUX do radia

Post02 gru 2014, 14:26

Z niczym takim się jeszcze nie spotkałem. Proponowałbym podłączyć do telefonu zwykłą parę słuchawek i sprawdzić czy grają na oba kanały czy również tylko na prawy. Mogą być ustawienia telefonu. Jeżeli nie to nie pomogę więcej.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości