Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 00:53


radio ERISIN-ES7836A

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

rebep

Nieśmiały

  • Posty: 47
  • Rejestracja: 30 gru 2012, 20:23
  • Online: 3d 7h 27m 48s
  • Auto: Golf variant mk6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM CAXB

radio ERISIN-ES7836A

Post15 lis 2014, 19:47

Co sądzicie o tym radiu ERISIN ES7836A. Warto się nad tym zastanawiać? Wiem, że to chińczyk, ale chciałbym radio z taką ilością zastosowanych rozwiązań:

1. Sterowanie rejestratorem jazdy
2. Druga strefa video
3. Możliwość podpięcia tunera dvb-t
4. Możliwość podpięcia internetu
5. Kamera cofania
6. Możliwość instalowania aplikacji (np. Torque)
itp

Może znacie inne radia spełniające te wymogi, bo nie bardzo odpowiada mi wygląd (ale ostatecznie mogę się przemóc),
i druga rzecz to nie mam pojęcia jak to radio gra :?

Na stronce do której podałem linka są wymiary tego radia - jak myślicie ramka z rcd/rns 510 będzie pasowała?
Uruchomione: Staging, Rain Closing, Disable Seatbelt Warning, Speed on RCD310 i jeszcze szukam :D
Nie działa: kontrolka świateł dziennych :cry:

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości