Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:41


[All] Czujnik wskazuje brak płynu jak dolewam się wszystko wylewa

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

highwaym5

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 09 kwie 2014, 22:47
  • Online: 4h 46m 31s
  • Auto: vw golf6
  • Silnik: 2.0
  • Lokalizacja: malopolska

Czujnik wskazuje brak płynu jak dolewam się wszystko wylewa

Post27 wrz 2014, 13:17

Witam,

Mam drugi problem ze swoim golfem 6 - Dziwne dla mnie i nie wiem co zrobić.
Miałem raz problem ,że nie miałem wody w zbiorniku na spryskiwacze - Dioda się świeci więc kupiłem i dolałem ale ale wszystko się wylało. Pojechałem do mechanika i naprawił mi to dolał wodę i w trasę - po użytkowaniu wycieraczek problem się pojawił Dioda świeci że brak płyny w spryskiwaczu - więc dolewam i to samo - wylewa się wszystko! Jak to obejść? Co może być powodem.

Dziekuje i Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czujnik wskazuje brak płynu jak dolewam się wszystko wyl

Post27 wrz 2014, 17:34

Skoro wylewa się płyn ze zbiorniczka to trzeba sprawdzić czy zbiorniczek jest uszkodzony czy gumki pod czujnikiem poziomu lub pompkami i albo wymienić gumki albo zbiorniczek a nie szukac innnego sposobu naprawy...

gumki kosztuja w aso grosze, zbiorniczek na allegro nowy lub uzywka też nie za wiele...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości