Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:15


Wydech końcowy z R do 2.0 TDI 150 KM

Moderator: flo

Regulamin forum Kolektor wydechowy, katalizator, DPF – filter cząsteczek stałych, tłumik, rury wylotowe.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Chrispello

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 18 lut 2023, 02:30
  • Online: 6h 6m 24s

Wydech końcowy z R do 2.0 TDI 150 KM

Post18 lut 2023, 21:00

Cześć,
Pojawiła mi się okazja i będę kupować golfa MK 7 2013r 2.0 tdi 4x4 150 km, gość też ma na stanie używany tłumik z R. Zachorowałem na niego jak go zobaczyłem, ale zastanawiam się, czy jest w ogóle możliwość zamontowania tylko tłumika końcowego? Czy nie będzie to miało jakichś negatywnych skutków?

Wiem, że oprócz tłumika potrzebowałbym też dyfuzora, golfik jest r-line, więc jeśli dobrze widziałem po zdjęciach to raczej uda się bez wymiany tylnego zderzaka, jednak nie jestem pewien, jeśli ktoś dałby radę podpowiedzieć to będę wdzieczny!

Wróć do Układ wydechowy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość