Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:28


Spoiler / deflektor wiatru do VW GOLF VII

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: flo

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

DKdamian

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 12 lut 2019, 19:54
  • Online: 3d 37m 33s
  • Auto: GOLF 7
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: Mińsk Maz

Spoiler / deflektor wiatru do VW GOLF VII

Post12 lut 2019, 20:17

Cześć. Mam pytanko. Czy jest możliwość abym mógł gdzieś w Polsce zamówić owiewki do golfa 7 jak na poniższym linku?

https://www.eftermontering.se/volkswagen/305-spoiler-golf-7.html

Wiem, że są na ebayu, aliexepress, lecz wolałbym tą opcję odrzucić, zwłaszcza jak zobaczyłem w internecie jak w jakim opakowaniu przyszły do kogoś te owiewki właśnie z aliexpress.
Znalazłem na allegro coś takiego: https://allegro.pl/oferta/vw-golf-vii-prawy-lewy-spoiler-lotka-klapy-klape-7820555201 ale tego nie zamontuję bo to ma jakieś uchwyty(podejrzewam, że to jest komplet razem z dokładką spoilera)

Pozdrawiam :)
Offline
Awatar użytkownika

piotrekp

Aktywny

  • Posty: 103
  • Rejestracja: 21 lip 2015, 23:02
  • Online: 13d 4h 49m 37s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI CHPA 180KM
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Spoiler / deflektor wiatru do VW GOLF VII

Post12 lut 2019, 22:19

...
Offline
Awatar użytkownika

DKdamian

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 12 lut 2019, 19:54
  • Online: 3d 37m 33s
  • Auto: GOLF 7
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: Spoiler / deflektor wiatru do VW GOLF VII

Post12 lut 2019, 22:47

...
Offline

robert11115

Aktywny

  • Posty: 127
  • Rejestracja: 27 sie 2017, 10:50
  • Online: 3d 1h 36m 11s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Tychy

Re: Spoiler / deflektor wiatru do VW GOLF VII

Post14 lut 2019, 08:20

DKdamian pisze:Cześć. Mam pytanko. Czy jest możliwość abym mógł gdzieś w Polsce zamówić owiewki do golfa 7 jak na poniższym linku?

https://www.eftermontering.se/volkswagen/305-spoiler-golf-7.html

Wiem, że są na ebayu, aliexepress, lecz wolałbym tą opcję odrzucić, zwłaszcza jak zobaczyłem w internecie jak w jakim opakowaniu przyszły do kogoś te owiewki właśnie z aliexpress.
Znalazłem na allegro coś takiego: https://allegro.pl/oferta/vw-golf-vii-prawy-lewy-spoiler-lotka-klapy-klape-7820555201 ale tego nie zamontuję bo to ma jakieś uchwyty(podejrzewam, że to jest komplet razem z dokładką spoilera)

Pozdrawiam :)


W aso ,tylko są 2 rodzaje do zwykłej klapy te krótsze(5G6805945D /5G6805946D i do klapy r-line , gti , R te dłuższe (5G6805945C /5G6805946C) te dłuższe jeszcze idzie spotkać na allegro a te krótsze to chyba tylko aso zostaje
Offline

Michal1999

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 30 wrz 2019, 20:19
  • Online: 1d 1h 41m 29s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.6 tdi
  • Lokalizacja: Świętokrzyskie Kielce

Re: Spoiler / deflektor wiatru do VW GOLF VII

Post14 lut 2020, 20:09

Cześć zakładał już ktoś te owiewki ?
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 718
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 18h 39m 4s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Spoiler / deflektor wiatru do VW GOLF VII

Post14 lut 2020, 21:07

Napiszę jak jest w Golf 7 Variant model MK 7.0 (jak jest w 7.5 nie sprawdzałem, a więc proszę sobie sprawdzić samemu) bo taki mam i taki mnie tylko interesuje, można wszystko sobie sprawdzić w ETKA
Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań tych owiewek do mojego projektu, tylko do Variant-a jest jeszcze mega trudniej, bo one były zakładane seryjnie tylko do modelu Variant R

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nr części i cena w ASO:

5G9-805-945 041 - cena w ASO VW: 293.51 zł
5G9-805-946 041 - cena w ASO VW: 293.51zł

Kody zgodności części:
PR-FM1 - BlueMotion variant
PR-2JX - Comfort bumpers
PR-2JQ - Sports bumpers
PR-2JF - Painted bumpers

A więc jak widać cena w ASO VW za 2 sztuki kawałka plastiku zabija: 600 zł :shock:

Wczoraj upolowałem pierwszą Nową sztukę, str. prawa za 120 zł + KW :mrgreen:
Napisane jest że do Passata ale dziś rano zadzwonił facet i pytał się czy potrzebuje do Golf-a bo jego pracownik źle wpisał na ogłoszeniu do aukcji, miało zostać dziś wysłane ;)
Szkoda tylko że miał jedną stronę, ale dobre i to, w takiej cenie nie ma co marudzić :lol:
Drugą stronę jak nie znajdę, zakupie po zniżkach w ASO VW, z moimi zniżkami za str. lewą zapłacę 217.20 zł
A więc za dwie strony wyszło by mi ok. 360 zł, zawsze to lepiej niż 600 zł no i części Nowe, a nie z jakiegoś demontażu, a więc taśmy pewnie trzeba na dokładkach wymienić na nowe, dobra taśma dwustronna np. z firmy "M" to koszt ze 100 zł bo do przyklejenia jak widać trzeba użyć szerokiej taśmy.
A tu aukcja z jakiej kupiłem dokładkę:

https://allegro.pl/oferta/vw-passat-b8- ... 8924516412


Montaż jest b.łatwy, ale trzeba wszystko dobrze wymierzyć i dokładnie przykleić, oczywiście szyba przed przyklejeniem musi być czysta i odtłuszczona ale chyba tego nie trzeba pisać :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=m7POydAOeAM


Dobra bo się rozpisałem.
Tyle ode mnie.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość