Dzisiaj jest 03 maja 2024, 19:31


[All] leje się spod tapicerki drzwi tylnych

Moderator: flo

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK7.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 6 znajdują się w dziale MK6
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

bartek

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 06 paź 2014, 11:08
  • Online: 2d 7h 58m 21s

leje się spod tapicerki drzwi tylnych

Post23 paź 2014, 13:17

marmi pisze:dywaniki masz suche ok a jak wykładzina pod nimi i bagażnik??

U mnie woda potrafiła lać sie przez głośnik w drzwiach i skapywała na próg a potem pod wykładzinę leciała i cały filc pod wykładziną był mokry...

jak leci stęchlizną po nocy to szukaj czy na pewno nie masz w aucie wilgoci bo nie będzie to zapach z nawiewów...

Możesz mi coś więcej napisać odnośnie tego jak rozwiązałeś problem z przeciekającą wodą? U mnie w Golfie 7 ten sam problem leje się spod tapicerki drzwi tylnych wlewa na próg i cieknie, dokladnie na wykladzinę pod nogami. Byłem już z tym w ASO, na gwarancji zrobili jedną stronę jest lepiej, ale dalej zdaża się że przeleje. Z tego co wiem to od nowa uszczelnili wokół głośnika i założyli nowe kołki do tapicerki. Na poniedziałek już się umówiłem z drugą stroną bo okazało się, że też przecieka! Co to za auto jest?
Offline

gogolf

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 22 lip 2014, 17:50
  • Online: 7d 14h 51m 29s

Re: leje się spod tapicerki drzwi tylnych

Post26 paź 2014, 22:06

Niezle zarty.

Mialem tak w poprzednim aucie, ktore bylo zle poskladane po naprawie wgniecenia na drzwiach tylnych. Okazalo sie, ze woda swobodnie splywa po szybie do wnetrza drzwi (i tak ma byc!), jednak dalej, zamiast zebrac sie w puszcze drzwiowej i wyciec przez otwory odwadniajace na zewnatrz - woda wciekala do srodka po niedoklejonej po naprawie folii, ktora powinna byc szczelnie przyklejona do metalowej ramy drzwi. (na ta folie idzie wewnetrzny panel z tapicerka, klamka itd).

Byc moze w golfie problem jest w tym samym miejscu.
Offline
Awatar użytkownika

bartek

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 06 paź 2014, 11:08
  • Online: 2d 7h 58m 21s

Re: leje się spod tapicerki drzwi tylnych

Post04 lis 2014, 12:48

No i jestem po naprawie usterki(okaże się czy skutecznej), problem leżał po stronie źle dopasowanego glośnika. Zamontowali nowy glośnik i całe osadzenie, podobno tamten źle przylegał do wewnętrznej powierzchni drzwi. Starego nie dało się uszczelnić, zamówili cały kompletny głośnik, a że w PL nie było musiałem poczekać aż z DE sprowadzą.
Offline

Krzysiek180

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 29 maja 2013, 12:53
  • Online: 19h 52m 49s
  • Auto: VW GOLF Variant
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: leje się spod tapicerki drzwi tylnych

Post16 sty 2015, 23:23

temat kaszana znany od dawna w skodach a teraz na jakosci juz polecieli i w VW, ja to samo mam w moim variancie 6 z 2011 roku - od nowosci :) a mowili ze 7 to inna technologia .. jasne :dupa:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości