Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 02:24


Guide & Inform Basic

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

wolfmar

Sympatyk

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 29 kwie 2019, 09:49
  • Online: 18d 11h 22m 14s
  • Auto: Golf 6 i Golf 7
  • Silnik: 1.6 i 1.5 TSI
  • Lokalizacja: Śląsk

Guide & Inform Basic

Post06 sie 2021, 07:19

Witam
Kończy mi się subskrypcja w/w więc chciałbym ją przedłużyć. Po wrzuceniu w/w do koszyka pojawia się możliwość wpisania jakiegoś kuponu. Próbowałem zasięgnąć informacji w serwisie VW oraz connecta ale ponoć nie wiedzą o co chodzi i jak się taki kupon (zapewne rabatowy) otrzymuje....
Dziwne że na stronie jest coś o czym nikt oficjalnie nie ma pojęcia ;)
Może ktoś z Forumowiczów coś wie na ten temat?
Offline

tatian

Aktywny

  • Posty: 154
  • Rejestracja: 03 paź 2017, 20:30
  • Online: 8d 1h 13m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: CRBC
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Guide & Inform Basic

Post06 sie 2021, 15:42

A tak mocno używasz tego? Też mi się skończyła aktywacja i skończyłem, że szkofa na to kasy.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

wolfmar

Sympatyk

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 29 kwie 2019, 09:49
  • Online: 18d 11h 22m 14s
  • Auto: Golf 6 i Golf 7
  • Silnik: 1.6 i 1.5 TSI
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: Guide & Inform Basic

Post06 sie 2021, 16:48

Póki co interesuje mnie ewentualny rabat. Moze jest zaskakująco atrakcyjny skoro taki tajny [FACE WITH TEARS OF JOY]

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
Offline

seba

Stały Bywalec

  • Posty: 371
  • Rejestracja: 20 kwie 2012, 11:49
  • Online: 43d 15h 2m 39s
  • Pochwały: 16
  • Auto: VW Golf 7 FL
  • Silnik: 1.4 TSI 150KM CZDA
  • Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Guide & Inform Basic

Post06 sie 2021, 16:57

…a ja też bym z chęcią przedłużył jakby to było w dobrej cenie. Na tą chwilę widzę 369 zł na rok, lub 635 zł na dwa lata, cena trochę zaporowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Offline

tatian

Aktywny

  • Posty: 154
  • Rejestracja: 03 paź 2017, 20:30
  • Online: 8d 1h 13m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: CRBC
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Guide & Inform Basic

Post06 sie 2021, 17:45

wolfmar pisze:Póki co interesuje mnie ewentualny rabat. Moze jest zaskakująco atrakcyjny skoro taki tajny [FACE WITH TEARS OF JOY]

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
Na pomoc ze strony VW bym nie liczył. Oni nigdy nic nie wiedzą. Jak Ci wujek Googl nie pomoże to nikt nie pomoże.
Ja się generalnie wiele tym nie nacieszyłem, bo jak kupiłem to pozostało niewiele czas do Końca, źle gdy to kosztowało ze 100 zł to bym wziął, ale ponad 300 i to tylko na rok to lekka przesada

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości