Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 11:54


Zawieszenie gwintowane - felga 9j - będzie problem ?

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Treys

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 lut 2019, 18:31
  • Online: 11h 53m 29s

Zawieszenie gwintowane - felga 9j - będzie problem ?

Post30 lis 2020, 19:26

Witam serdecznie ;)

Kupiłem po fajnej cenie koła 18 calowe w 9J parametrach, poprzednio miałem 18 tylko w 8J -ET w obu przypadkach jest 45.

Samochód ma seryjne zawieszenie, ale planuje wrzucić gwint.
Aktualnie wsadzone wygląda to tak na 225/40/18 przy 9j

Tył :

Obrazek

Przód :

Obrazek


Czy po obniżeniu samochodu jest szansa, że koło się schowa lub wyrówna z błotnikiem ?

Przeglądałem temat pewnego golfa kolegi z forum, jednak jest on nie aktywny i nie mam kontaktu do niego... miał wsadzone 215/35/19 - 9j i bardzo fajnie to wyglądało.
Offline

A-R-T-U-R

Stały Bywalec

  • Posty: 389
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 08:50
  • Online: 18d 13h 25m 27s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf VI Match
  • Silnik: CAXA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Zawieszenie gwintowane - felga 9j - będzie problem ?

Post03 gru 2020, 09:40

Gdzie to koło ma się schować jak widać że wystaje i to całkiem całkiem poza obrys auta?
był mk5, jest mk6 1.4 TSI

Obrazek
Offline

Treys

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 lut 2019, 18:31
  • Online: 11h 53m 29s

Re: Zawieszenie gwintowane - felga 9j - będzie problem ?

Post09 gru 2020, 19:55

A-R-T-U-R pisze:Gdzie to koło ma się schować jak widać że wystaje i to całkiem całkiem poza obrys auta?


temat już ogarnięty na gwincie zrówna się ładnie z budą i nic nie będzie wystawać ;) koledzy z forum mi pomogli już.

Do zamknięcia temat.

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość