Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 02:12


Stukanie

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

EmilMk6Variant

Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 23 lis 2021, 17:55
  • Online: 3h 20m 31s
  • Auto: Vw Golf 6 variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105
  • Lokalizacja: Podkarpackie

Stukanie

Post03 lut 2022, 22:05

Witam co może być przyczyną jak jadę po dziurach to tak stuka w zawieszeniu a jak po asfalcie to nic czy to mogą być luzy na stabilizatora??
Offline

piekara

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 sty 2022, 08:33
  • Online: 22h 41m 29s
  • Auto: Skoda Fabia 1
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Stukanie

Post03 lut 2022, 22:46

Może to być stabilizator. Dziś odebrałem Sharana po takiej wymianie. Też stukał stabilizator. Tuleje niewymienne w tym modelu. Nowy stab w ASO około 860 zł. Kupiłem używany za 105 z przesyłką.
Patrząc na zdjęcia z allegro to Golf 6 ma tak samo. Niby są do tego gumy w zamienniku i na forum Sharana pisali, że da się je wymienić ale mój mechanik mówił, że to bardzo trudne. Mam zdemontowany stabilizator u siebie. Jutro wrzucę foty.

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość