Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 20:09


Podwyższenie zawieszenia VI variant

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wilku

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 lis 2019, 08:46
  • Online: 22m 34s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Warszawa

Podwyższenie zawieszenia VI variant

Post12 lis 2019, 09:03

Cześć, mam pytanie czy żeby podnieść zawieszenie trzeba wymienić sprężyny czy są jakieś inne sposoby? Jakie sprężyny polecacie, ja w swoim golfie mam chyba jakieś obniżające bo mam bardzo mał prześwit między oponą a nadkolem (z tyłu 2-3 cm). Ja nie wymieniałem do tej pory sprężyn, kupiłem tego golfa już z takimi.

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości