Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:02


Zatkany odpływ wody?

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

KornelMK6

Sympatyk

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:24
  • Online: 23h 53m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Vw Golf 6 GTI

Zatkany odpływ wody?

Post16 lis 2022, 16:31

Witam dzisiaj wsiadając po pracy do auta napotkałem takie coś "scrennshot" ma ktoś pomysł który odpływ może być zatkany ?Jest też opcja że woda z auta wleciała do środka gdy otwierałem drzwi bo auto stało pochylone lewą przednią stroną w dół,drugi raz zdarzyła mi się taka sytuacja i to drugi raz pod pracą ale chciałbym się dowiedzieć czy to może być wina odpływów.Pozdrawiam
GTI 3D 2012
Jak by ktoś miał schemat odpływów wody to by mi dupe uratowało,gdzie się zaczynają i gdzie kończą
Na myjni nie było nigdy problemu z wodą w środku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

Aligator30

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 23 lis 2017, 23:09
  • Online: 13d 1h 59m 38s
  • Auto: golf 6
  • Silnik: 105 KM
  • Lokalizacja: sląskie

Re: Zatkany odpływ wody?

Post17 lis 2022, 20:39

Witam zaglądałeś do etki coś niecoś jest tam pokazane
Offline

KornelMK6

Sympatyk

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:24
  • Online: 23h 53m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Vw Golf 6 GTI

Re: Zatkany odpływ wody?

Post18 lis 2022, 07:33

Nie patrzyłem do etki ponieważ nigdy tego nie używałem i nie mam do niej dostępu,nie wiem czy to jest program czy strona
Offline

Aligator30

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 23 lis 2017, 23:09
  • Online: 13d 1h 59m 38s
  • Auto: golf 6
  • Silnik: 105 KM
  • Lokalizacja: sląskie

Re: Zatkany odpływ wody?

Post21 lis 2022, 20:07

luknij tu https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=39&t=508633 (nadwozie i jego wyposażenie wg rocznika )

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości