Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:54


Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Kazik007

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 13 sie 2019, 16:37
  • Online: 4h 33m 8s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDi

Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Post13 sie 2019, 16:55

Witam
Jestem nowy. Mam golfa 6 kombi 2011. i otóż Mam pytanie. W nocy była straszna ulewa i dzis dostalem sie do auta a siedzenia tylne mokre, podloga tez. bardzej lewa strona. Pytanie czy to moga byc zapchane odplywy od dachu ? mam dach z szyba panorama. Jesli tak to prosze gdzie znajde? z przodu nadkola wylewa woda bez problemu
Offline
Awatar użytkownika

LaCl219

Sympatyk

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 14 paź 2016, 23:00
  • Online: 16d 3h 39m 12s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 VARIANT DSG
  • Silnik: 2.0 140KM CBD
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Post14 sie 2019, 05:51

Z tyłu też są odpływy,musisz ściągnąć podsufitke,wężyki lubią wyskakiwać z odpływów,przeszukaj forum przerabiałem to kilka razy.
Offline

Danielmax

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 08 cze 2018, 18:40
  • Online: 21h 27m 32s
  • Auto: VW GOLF VARIANT
  • Silnik: 2.0 TDI 140KM
  • Lokalizacja: Małopolskie

Re: Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Post15 sie 2019, 21:56

Witam mam podobny problem vw golf 6 variant po ostatniej ulewie mokra podłoga od kierowcy i tył a we wnęce na koło zapasowe stała woda czy może ktoś miał taki lub podobny problem z dachem z panoramą .Taki problem wystąpił pierwszy raz i nie wiem od czego zacząć aby wyeliminować problem.
Offline
Awatar użytkownika

LaCl219

Sympatyk

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 14 paź 2016, 23:00
  • Online: 16d 3h 39m 12s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 VARIANT DSG
  • Silnik: 2.0 140KM CBD
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Offline

Danielmax

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 08 cze 2018, 18:40
  • Online: 21h 27m 32s
  • Auto: VW GOLF VARIANT
  • Silnik: 2.0 TDI 140KM
  • Lokalizacja: Małopolskie

Re: Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Post17 sie 2019, 19:51

LaCl219 wielkie dzięki za informacje przesłane jestem laikiem w tym temacie masz może kogoś jakiegoś mechanika który by ten temat ogarnął . Mama jeszcze jedno pytanie gdzie znajdują się odpływy tylne w panoramie bo przednie od szyby znalazłem.
Offline

Kazik007

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 13 sie 2019, 16:37
  • Online: 4h 33m 8s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDi

Re: Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Post20 sie 2019, 17:36

jeednak zapchane były odpływy, były tez zaluzne i nad kolami koncowki od odplywu tez obciete. mechanik zrobił. zobaczymy jak bedzie dalej
Offline
Awatar użytkownika

LaCl219

Sympatyk

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 14 paź 2016, 23:00
  • Online: 16d 3h 39m 12s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 VARIANT DSG
  • Silnik: 2.0 140KM CBD
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Post21 sie 2019, 16:20

Odpływy z tyłu są widoczne po odchyleniu podsufitki,nie jest to trudne naprawde każdy może sobie z tym poradzić bez problemu,po odchyleniu zlać dach wodą i będzie widać z którego miejsca leci,innej opcji tam nie ma,albo zapchane,albo wyleciały,jeśli wypieły się z mocowania wystarczy wpiąć spowrotem i uszczelnić silikonem,sprawa załatwiona na kilka lat.
Offline

Danielmax

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 08 cze 2018, 18:40
  • Online: 21h 27m 32s
  • Auto: VW GOLF VARIANT
  • Silnik: 2.0 TDI 140KM
  • Lokalizacja: Małopolskie

Re: Woda wnetrzu-Szyba PANORAMA

Post21 sie 2019, 19:47

Po problemie (jak się ma super brata problem już załatwiony) tak jak pisaliście odpływy przód i tył zapchane. Swoją drogą brawa dla konstruktorów tego dachu panorama.

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości