Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 07:41


Końcówka wydechu

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Kolektor wydechowy, katalizator, DPF – filter cząsteczek stałych, tłumik, rury wylotowe.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Addhade

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 16 sty 2017, 18:45
  • Online: 10h 14m 7s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI 170km
  • Lokalizacja: Ustka

Końcówka wydechu

Post07 paź 2017, 14:21

Siemanko mam do Was prośbę chciałbym w swoim golfiku dodać do wydechu 2 końcówki wydechu chromowane takie jak są w golfie 6 GTD, nie chce kupować całego wydechu od gtd zależy mi tylko na chromowanych końcówkach, dlatego stąd kieruje pytanie do Was żebyście mi doradzili jakie końcówki dobrać na allegro żeby były dobre nie za długie jak fajka jakaś nie za drogie dodam tylko że mam wydech dwu rurowy
Offline
Awatar użytkownika

karol57

Stały Bywalec

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 maja 2013, 05:39
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 60d 12h 53s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 7.5 Highline
  • Silnik: CZDA 1.4TSI 150 KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Końcówka wydechu

Post07 paź 2017, 21:45

Jest o tym na forum. :)

Wróć do Układ wydechowy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość