Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 09:46


Polecany serwis regeneracji skrzyń

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Skrzynie biegów (manualne i automatyczne), koło dwumasowe, łożyska oporowe, docisk sprzęgła, przeguby, mosty, półosie, dyferencjały, wał napędowy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Taco

Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 30 paź 2017, 00:51
  • Online: 6h 16m 51s

Polecany serwis regeneracji skrzyń

Post14 gru 2019, 18:07

Witam moje dsg kończy żywot czy możecie polecić jakiś dobry zakład zajmujący się regeneracją?
Offline
Awatar użytkownika

Diesel

Aktywny

  • Posty: 143
  • Rejestracja: 05 sty 2019, 17:24
  • Online: 8d 8h 59m 28s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI CFFB+ 129kW
  • Lokalizacja: Legnica

Re: Polecany serwis regeneracji skrzyń

Post15 gru 2019, 12:41

Korzystałem z usług Zuzmat z Jawora przy okazji wymiany oleju i problemów z pracą wolantu skrzyni biegów.

https://g.page/zuzmat?share

Chłopaki wyjęli skrzynie, wyczyścili, założyli nowe filtry, olej i skrzynia chodzi jak nówka.

Obok mojego Golfa stało też Audi A7 i kilka amerykańskich fur, więc chłopaki znają się na skrzyniach.
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Polecany serwis regeneracji skrzyń

Post22 lip 2020, 10:03

Witam . Polecam warsztat w Glogoczowie 502 za stacja Orlenu przy Zakopiance Malopolska .

Wróć do Układ napędowy i skrzynia biegów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość