Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 22:31


Awaria DSG w R

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Skrzynie biegów (manualne i automatyczne), koło dwumasowe, łożyska oporowe, docisk sprzęgła, przeguby, mosty, półosie, dyferencjały, wał napędowy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Looleqsy

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 21 sie 2019, 18:19
  • Online: 29m 49s
  • Auto: Golf vi R
  • Silnik: Cdlc
  • Lokalizacja: Kielce

Awaria DSG w R

Post26 sie 2019, 17:06

Witam. Mam pewien problem ze skrzynia dsg. Auto do 6 biegu jezdzi normalnie bardzo dobrze przyspiesza zarowno na Drive jak i Sport. Blad skrzyni wyskakuje z chwila osiagniecia biegu 6. Na Fis zapala sie kluczyk. Po ponownym uruchomieniu auta znowu mozna jezdzic lecz tylko do biegu 6 bo problem sie powtarza . Po podpieciu pod kompa wyskakuje blad P0729- nieprawidlowe przelozenie biegu 6 oraz blad P2711-nieoczekiwalne rozlaczenie biegu -zwarcie do masy. Auto bylo u magika od skrzyni zarzeka sie ze cala skrzynia jest sprawna. Mechatronika ze sterownikiem byla wyslana dwa razy do sprawdzenia podmieniona do innego auta i wszystko dziala na innym aucie a ja juz sam nie wiem co mam robic. Licze na Wasza pomoc moze ktorys z forumowiczow spotkal sie kiedys z takim ciezkim przypadkiem.

Wróć do Układ napędowy i skrzynia biegów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość