Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:29


Tarcze do GTI .

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Klocki, tarcze, bębny, szczęki, cylindry, linki, płyn hamulcowy, ABS, ESP, czujnik zużycia klocków.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Kris24

Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 23 sty 2017, 13:29
  • Online: 11h 12m 58s
  • Auto: VW GOLF VI
  • Lokalizacja: Krakow

Tarcze do GTI .

Post27 sty 2017, 03:04

Panowie nie mogę zanaleźć konkretnych opini na temat jakie tarcze bedą dobre do mojego GTI , i zastanawiam się nad EBC TurboGrove , Brembo Xtra linia tarcz nawierconych ,a chciałbym powiedzieć że na wiosnę bedzie 250km i chciałbym żeby to dobrze hamowało , na jakis tarczach jeździcie ?
Ostatnio zmieniony 27 sty 2017, 10:04 przez Kris24, łącznie zmieniany 1 raz
Offline
Awatar użytkownika

martiso

VIP

  • Posty: 646
  • Rejestracja: 27 wrz 2014, 19:19
  • Online: 72d 10h 22m 44s
  • Pochwały: 7
  • Auto: I30N FastBack PERF.
  • Silnik: 2.0T-GDI 280KM
  • Lokalizacja: Wlkp.

Re: Tarcze to GTI .

Post27 sty 2017, 09:53

hej... nie wiem czego konkretnie chcesz się dowiedzieć o tarczach, ale wnioskuje że chcesz inne niż standardowe ATE. generalnie każde które wymieniłeś będą dobre. zarówno EBC jak i Brembo dadzą radę ... ja jednak postawiłbym na zmianę zestawu na większy. jeśli przekraczasz 250KM warto byłoby już zastosować większą tarczę. za kasę którą wydałbyś na zestaw EBC+klocki możesz kupić kompletny swap od Rki MK6. jeśli nie chcesz kombinować z przeróbkami i dopasowywaniem to ten zestaw pasuje P&P ...

Zestawy , które podchodzą to:
Golf VI R
Golf V R32
Audi S3 8P
Seat Leon Cupra / Cupra R 1P

więcej tutaj: mk6-uklad-hamulcowy/wieksze-hamulce-do-gti-6-od-czego-zaczac-t2506.html

P.S: wątek raczej kontynuuj w linku powyżej oraz postaraj się pisać poprawnie bo pisownia chociażby samego tematu zalatuje translatorem Google...:) popraw bo kłuje w oczy :)


Pochwały przyznane za posta: 2

Wróć do Układ hamulcowy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość