Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 03:47


GOLF VI R-LINE TYLNY DYFUZOR

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

pimpek64

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 04 mar 2021, 08:44
  • Online: 5h 38m 13s
  • Auto: GOLF 6
  • Silnik: 1.6

GOLF VI R-LINE TYLNY DYFUZOR

Post04 mar 2021, 08:49

Witam , chciałbym zmodyfikować mojego Golfa VI w wersji optycznej R-Line . Mianowice chciałbym wykonać modyfikację tylnego wydechu i dołożyć dyfuzor , lecz zderzak w wersji R-Line rożnie się od R pomimo że wyglądają tak samo zderzak R jest szerszy i ma trochę inne wymary , i przychodzę do was spytaniem gdzie mógłbym znaleźć dyfuzor przystosowany do takiego modelu czy wgl są takie ?
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 52m 53s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: GOLF VI R-LINE TYLNY DYFUZOR

Post04 mar 2021, 11:19

Masz R-Line i chcesz zrobić wydech w stylu R, dobrze rozumiem? Tylne zderzaki z R i R-Line są identyczne i można bez problemu wziąć dyfuzor z R i wrzucić go na zderzak z R-Line. Ja tak zrobiłem, ale nie wziąłem OEM z R, tylko dyfuzor SRS-Tec ze względu na fajniejszy moim zdaniem wygląd:
Obrazek Obrazek

Najtańszą opcją byłoby znalezienie oryginalnej używki z R, na 100% będzie pasował do R-Line.


Autor postu otrzymał pochwałę
Offline

pimpek64

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 04 mar 2021, 08:44
  • Online: 5h 38m 13s
  • Auto: GOLF 6
  • Silnik: 1.6

Re: GOLF VI R-LINE TYLNY DYFUZOR

Post04 mar 2021, 20:41

Bardzo ładnie się prezentuje mój też jest białym rumakiem , lecz wracając do tematu chłopacy gdzie chciałem modyfikować właśnie pojazd i parę osób mówią że jest różnica i nie będzie pasować . Ogl chciałem mieć coś w tym stylu
https://maxtondesign.pl/product-pol-116 ... SUQAvD_BwE
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 52m 53s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: GOLF VI R-LINE TYLNY DYFUZOR

Post05 mar 2021, 08:33

Dzięki 👍
Chłopacy niestety w takim razie się nie znają, w MK6 zderzaki z R różnią się od R-Line wyłącznie dyfuzorem, którego można łatwo zamieniać. W ogóle wszystkie zderzaki w MK6, zarówno na przód jak i tył, pasują na wszystkie modele hatchbacka bez żadnej potrzeby spasowywania. Tylko dyfuzor musi pasować do wydechu, ale mniejsza.
Kup jakiś oryginalny używany dyfuzor z R i do tego te splittery (chyba że znajdziesz jakiś nieoryginalny dyfuzor który ma te "żeberka" już wbudowane - tak jak mój, chociaż u mnie nie są one aż tak potężne jak te z twojego linku). Takie splittery muszą zostać przynitowane/przykręcone do oryginalnego dyfuzora R. Wtedy już tylko podwójny wydech środkowy i masz R-kę, przynajmniej z tyłu :mrgreen:
Offline

pimpek64

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 04 mar 2021, 08:44
  • Online: 5h 38m 13s
  • Auto: GOLF 6
  • Silnik: 1.6

Re: GOLF VI R-LINE TYLNY DYFUZOR

Post05 mar 2021, 10:05

Rozumiem, dobrze to dziękuje za pomoc oby wszystko pasowało :) Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi :)
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 52m 53s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: GOLF VI R-LINE TYLNY DYFUZOR

Post05 mar 2021, 11:04

Wzajemnie, daj znać z postępami w projekcie :)

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość