Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 17:36


Pop&Bangs / Crackle Map

Modyfikacje mechaniczne wpływające na osiągi naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Modyfikacje silnika oraz modułów elektronicznego sterowania silnikiem, układu napędowego i paliwowego w celu uzyskania większej mocy oraz momentu obrotowego, które to przekładają się na większe przyśpieszenia oraz wyższe prędkości maksymalne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Krisuu

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 01 kwie 2020, 10:54
  • Online: 1h 42m 51s
  • Auto: VW Golf MK6 GTI DSG
  • Silnik: CBFA 2.0 GTI
  • Lokalizacja: Śląsk

Pop&Bangs / Crackle Map

Post04 lut 2021, 11:36

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów działał już z jakimś tunerem, który potrafi włączyć strzały z wydechu, tzw. Pop&Bangs (jak inni wolą Crackle Map) po tempomacie, grzaniu tylnej szyby, naciśnięciu parukrotnie hamulca (są różne kombinacje) ?

Tak to wygląda (jest tam jeszcze pokazany Launch Control/Antilag ale to mnie nie interesuje):
https://mhhauto.com/Thread-MED17-Pops-B ... TI--227719

Póki co udało mi się u jednego tunera znaleźć taką opcję, ale tylko przy użyciu przycisku klimatyzacji- AC ON= strzały włączone, AC OFF= strzały wyłączone. Z wiadomych względów taka opcja odpada, ponieważ popsy chciałbym mieć jako dodatkową opcję od czasu do czasu, a przynajmniej ja na klimie jeżdżę praktycznie cały czas.

P.S. Wiem, że dużo zależy od sterownika, u mnie akurat jest MED17.1, w linku z przykładem gość akurat to ma na MED17.5 z dopiskiem, że w przyszłości dostępne będzie też do innych.

Wróć do Tuning mechaniczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości