Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:47


Modyfikacja Wydechu Golf 6 GTI Usunięcie Środkowego Wydechu

Modyfikacje mechaniczne wpływające na osiągi naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Modyfikacje silnika oraz modułów elektronicznego sterowania silnikiem, układu napędowego i paliwowego w celu uzyskania większej mocy oraz momentu obrotowego, które to przekładają się na większe przyśpieszenia oraz wyższe prędkości maksymalne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ChoszczuGTI

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 14 paź 2019, 21:29
  • Online: 11h 58m 35s
  • Auto: VW Golf 6 GTI
  • Silnik: CCZB 2.0 TSI 155 KW
  • Lokalizacja: Kamienica Królewska

Modyfikacja Wydechu Golf 6 GTI Usunięcie Środkowego Wydechu

Post30 mar 2020, 22:43

Witam

Zamierzam usunąć resonator ( środkowy wydech dołączam fotki ) z fabrycznego wydechu od golfa mk6 gti. Czy ktoś bawił się w coś takiego i może dałby namiary lub ktoś nawet samemu potrafi "wyprodukować" taką rurę aby zastąpiła resonator? Chętnie bym się z tą osobą dogadał :D Niestety w mojej małej miejscowości nie mam żadnego speca który potrafiłby coś takiego po prostu ogarnąć :/. Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

Kubasek

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 04 wrz 2019, 08:09
  • Online: 21h 2s
  • Auto: Golf 6 Gti
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Świnoujscie

Re: Modyfikacja Wydechu Golf 6 GTI Usunięcie Środkowego Wyde

Post28 maja 2020, 00:50

Cześć, jakiś czas temu też zrobiłem to co ty, jestem zadowolony. Co do operacji, wydaje mi się że pierwszy lepszy mechanik/spawacz powinien sobie z tym poradzić, mówisz gościowi że chcesz wyciąć środkowy tłumik, i on juz wie co ma robić, a co do rury, to pewnie znajdzie ci jakąś na warsztacie. Mnie to wyniosło 150zl

Wróć do Tuning mechaniczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość