Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:02


golf VI 2.0 150km ( z chipem) diesel, wydech

Modyfikacje mechaniczne wpływające na osiągi naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Modyfikacje silnika oraz modułów elektronicznego sterowania silnikiem, układu napędowego i paliwowego w celu uzyskania większej mocy oraz momentu obrotowego, które to przekładają się na większe przyśpieszenia oraz wyższe prędkości maksymalne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jaszczur721

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 28 gru 2020, 21:51
  • Online: 43m 51s
  • Auto: Golf
  • Silnik: 2.0

golf VI 2.0 150km ( z chipem) diesel, wydech

Post28 gru 2020, 22:01

Witam, jestem zielony w sprawię tuningów i tego jak to się robi i chciałem zapytać co należy zrobić aby uzyskać efekt dzwieku samochodu taki jak na filmiku który zamieszczę na dole, w opisie filmu jest podane co zostało wymienione itp lecz te części są dostępne tylko w USA, jestem ciekaw co polecacie żeby uzysakać ten efekt i czy to wgl to możliwe w moim golfie 2.0 diesel 150km 2009 rok

https://www.youtube.com/watch?v=jXLE5t969M4


Dzięki

Wróć do Tuning mechaniczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość