Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:12


[All] Woda pod nogami pasażera

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK6.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów, tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 7 znajdują się w dziale MK7
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

karox

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 30 maja 2019, 14:08
  • Online: 22h 31m 58s
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 170KM
  • Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Woda pod nogami pasażera

Post18 kwie 2022, 20:21

Cześć, ostatnio zauważyłem że podłoga przed oraz za fotelem pasażera jest kompletnie nasiąknięta wodą. Zdemontowałem fotel, plastiki wygłuszenie podłogi oraz tapicerkę. Niestety nie mogę namierzyć miejsca skąd woda(nie jest to płyn chłodniczy) dostaje się do auta, podczas lania wodą po aucie nic się nie pokazuje, dopiero po kilkunastu godzinach na podłodze pojawia się plama.
Jedyne miejsce gdzie widać jakieś ślady wody to łączenie blach przy grodzi przedniej nad nogami pasażera (jak na załączonym foto).
Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Sprawdziłem podszybie, odpływ z klimatyzacji łączenia blach za prawym nadkolem ale wszystko wygląda ok. Czy możliwe jest że winna jest np. nieszczelna przednia szyba i w woda powoli spływa jakimiś kanałami i wydostaje się z łączenia tych blach we wnętrzu? Nie mam już pomysłów, a nie chciałbym rozbierać całego kokpitu.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

cekm

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 18 lut 2015, 18:46
  • Online: 6h 15m 31s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 tsi 122km
  • Lokalizacja: Opole

Re: Woda pod nogami pasażera

Post21 kwie 2022, 17:13

Umie też pojawia się woda ale mało i raz jest raz nie ma jak deszcz pada od drzwi pasażera leci ale nie wiem dlaczego :p

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości