Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:54


Podświetlenie nóg - long coding

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Kubica

Gadatliwy

  • Posty: 241
  • Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:51
  • Online: 16d 11h 40m 17s
  • Auto: VW Golf 7 GTD
  • Silnik: 2.0TDI 184kM CUNA
  • Lokalizacja: Poznań

Podświetlenie nóg - long coding

Post05 sie 2017, 11:49

Cześć, potrzebuje długie kodowanie do podświetlenia przestrzeni nóg. Mile widziany ss. Pilne. :despair:
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Podświetlenie nóg - long coding

Post05 sie 2017, 11:59

Robiłem to w czwartek u siebie i bajt 20 bit 0 włącza oświetlenie nóg, natomiast bajt 12 bit 5 uruchomi funkcje w mfa
Offline
Awatar użytkownika

Kubica

Gadatliwy

  • Posty: 241
  • Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:51
  • Online: 16d 11h 40m 17s
  • Auto: VW Golf 7 GTD
  • Silnik: 2.0TDI 184kM CUNA
  • Lokalizacja: Poznań

Re: Podświetlenie nóg - long coding

Post05 sie 2017, 13:03

Tak, wiem ale coś u mnie jest nie tak przy szybkim kodowaniu :x. Muszę spróbować długie. Podświetlenie podczas jazdy świeci na 100% a podczas otwierania drzwi mogę zmienić wartość procentową - a powinno być odwrotnie :despair:. Poratuje ktoś długim kodowaniem ???

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości