Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:21


Oświetlenie w drzwiach

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

gumis27ja

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 23 mar 2020, 14:36
  • Online: 27m 51s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 105 km
  • Lokalizacja: Kłodawa

Oświetlenie w drzwiach

Post23 mar 2020, 14:40

Witam, zakupiłem oświetlenie wewnętrzne do drzwi. Dziś zmierzam do demontażu a tam...atrapa. Brak jakichkolwiek przewodów, sam odblask. Nigdzie nie wygląda na to, żeby przewody były schowane. Czy to oznacza, że Golf 6 2013rok nie jest przystosowany do takiego oświetlenia ? Czy sam musze rozprowadzić okablowanie ? Oświetlenie to widać, że jest na zasadzie plug&play, wpiąć jakąś kostke z przewodami na 2 piny i powinno hulać, a tu lipa, nic nie ma, czekam na porady :D
Offline
Awatar użytkownika

karol57

Stały Bywalec

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 maja 2013, 05:39
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 60d 7h 20m 34s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 7.5 Highline
  • Silnik: CZDA 1.4TSI 150 KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Oświetlenie w drzwiach

Offline

dybson

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 22 mar 2020, 14:57
  • Online: 7h 59m 38s
  • Auto: VW Golf mk7
  • Silnik: 1.2 TSI
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Oświetlenie w drzwiach

Post23 mar 2020, 16:47

Musisz zakupić instalację i lamki jeżeli nie masz. Rozebrać poszycie drzwi, wpiąć się w odpowiedni pin w kostce i aktywować w VCDS. Jak będziesz sciągał tapicerkę to uważaj na bolce bo łatwo je uszkodzić, ja wcześniej kupiłem je żeby nie było niespodzianek :)
Powodzenia!

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości