Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 23:24


Lampka podsufitki z golfa 5 do golfa 6

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

dp1001

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 09 lut 2015, 22:50
  • Online: 2d 20h 12m 27s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6
  • Lokalizacja: lubelskie

Lampka podsufitki z golfa 5 do golfa 6

Post04 sty 2019, 22:52

Cześć!
Kupiłem lampkę podsufitki z golfa 5 do mojego golfa 6 2009r. Oryginalnie miałem najprostszą lampkę bez ambiente i podświetlenia przycisków. Ta która kupiłem ma już te podświetlenie i ambiente. Niestety po podpięcia do golfa 6 nie działa włączenie lampki po otwarciu drzwi. Po włączeniu oddzielnie każdej z żarówek wszystko działa. Czy ktoś może mi pomóc lub wymieniał swoją lampkę na tą z golfa 5?
Pozdrawiam!
Offline

dp1001

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 09 lut 2015, 22:50
  • Online: 2d 20h 12m 27s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6
  • Lokalizacja: lubelskie

Re: Lampka podsufitki z golfa 5 do golfa 6

Post05 sty 2019, 00:10

Problem rozwiązany!
Lampka jak najbardziej pasuje z 5 do 6 ale wadliwe okazały się styki przycisku. Przełożyłem je ze starej lampki i w miarę to działa.
Pozdrawiam!

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość