Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:30


Komunikat "check right front side light"

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

1roberto

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:39
  • Online: 25d 23h 51m 52s
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Komunikat "check right front side light"

Post05 cze 2014, 14:09

Witam.

Co jakiś czas wyświetla mi się na tablicy rozdzielczej żółta lampka a na komputerze mam napis " check right front side light".
Domyślam się , że chodzi o informację, że spaliła się żarówka od prawego światła przeciwmgielnego. Tylko, że światło jest sprawne i świeci.Wyciągałem już żarówkę i wtyczkę, bo myślałem, że brakuje styku ale nie pomogło.
Komunikat pojawia się co jakiś czas.
Miał ktoś może podobny przypadek i sobie z nim poradził?
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Odp: Komunikat "check right front side light"

Post05 cze 2014, 15:55

Chodzi o postojowke.
Offline

1roberto

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:39
  • Online: 25d 23h 51m 52s
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Komunikat "check right front side light"

Post05 cze 2014, 17:19

Rzeczywiście to chyba postojówka bo wyjąłem ją z gniazda i raz świeci a raz nie.Podgiąłem styki w gnieździe i na żarówce ale nie pomogło.
Kupię nową żarówkę to będę miał pewność czy to gniazdo czy żarówka.
Gdyby to było gniazdo (oprawka) to da się je wymienić w łatwy sposób?

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości