Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 09:53


Golf VI vs Golf Plus lift - światła przeciwmgłowe - różnice?

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

vangsta

Sympatyk

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 17 lip 2018, 20:26
  • Online: 1d 12h 29m 1s
  • Auto: Golf VI Plus
  • Silnik: CGGA
  • Lokalizacja: Limanowa

Golf VI vs Golf Plus lift - światła przeciwmgłowe - różnice?

Post07 kwie 2019, 21:38

Witam,
Ostatnio coraz częściej chodzi mi po głowie upgrade Golfa Plus w postaci montażu świateł przeciwmgłowych.
Zauważyłem że kratki halogenów do modelu Plus (kod 5M0853665K) są niemal identyczne z tymi w Golfie VI (5k0853665).
Mam prośbę - będę wdzięczny za sprawdzenie czy dane przedmioty są wspolwymienne - wyglądają niemal identycznie, zaś różnica cenowa jest bardzo duża.
Pozdrawiam

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość