Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:06


Bi-xenon Led skrętny nie działa

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rafi19

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 03 gru 2018, 21:53
  • Online: 3h 27m 55s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Dolnośląskie

Bi-xenon Led skrętny nie działa

Post03 gru 2018, 23:18

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Golfika 6 po zakupie zauważyłem ze wywala błąd - Bend lighting (afs) function owner's manual i świeci się kontrolka spalonej żarówki. Nie poziomowało mi w ogóle xenonów góra-duł oraz prawo-lewo, podpoiłem golfika pod kompa okazało się że nie ma połączenia z modułem AFS w prawej lampie (modu był spalony). Zakupiłem nowy moduł AFS lampy zaczęły się poziomować ale tylko góra-duł i nadal nie chce iść w prawo-lewo. Po wymianie modułu ponownie podłączyłem go do kompa, Moduły w obu lampach są w porządku wszystko Ok, na kompie widać błąd prawej lampy jakby to z lampą było coś nie tak, oraz dalej wywala błąd, wymieniłem również halogeny doświetlania zakrętów i nic nie pomogło.

Ponadto w czasie poziomowania gdy xenon opadnie w dół i ma zacząć się rozjechać w boki słychać dziwny dźwięk jakby lewa lampa chciała ale nie mogła przez właśnie tą prawą lampę po czym wracają do góry.

Na prawej soczewce widać jakby zacieki wody i możliwe że była zalana czy jest to możliwe że coś się tam popaliło jak np. była zalana wodą i dlatego nie chcę iść w prawo-lewo? (na płytce modułu prawej lampy tego spalonego było widać taką jakby rdze)

Proszę jak ktoś miał taki problem albo wie coś o tym to proszę o Pomoc bo już naprawdę nie wiem co mam robić czy kupować nową lampę czy usterka jest po innej stronie. Z góry Dzięki :)

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości