Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 23:27


Wymiana RCD-310 na model z navi i usb/sd

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Blacha

Nieśmiały

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 21:56
  • Online: 1d 10h 52m 7s
  • Pochwały: 14
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI CR 105KM
  • Lokalizacja: ZDR

Wymiana RCD-310 na model z navi i usb/sd

Post23 cze 2016, 18:50

Witam, Panowie mam w swoim Golfie RCD-310 (bez modułu phone) i szukam radyjka głównie z nawigacją, wejściem usb/sd, a inne "bajery to już "opcjonalnie" budżet tak w okolicy 1000zł. Natrafiłem na sporo ofert tego modelu, rozpiętość cenowa bardzo szeroka, ale interesuje mnie czy macie jakieś doświadczenie z tym radyjkiem ? Jak się sprawuje, czy wszystkie opisane opcje działają ? I oprócz tego jeśli mam teraz radio bez navi to czy faktycznie trzeba montować "płetwę" (bo i takie głosy słyszałem) czy wystarczy antena/kabel schowany pod deską rozdzielczą ? pZDR !

http://olx.pl/oferta/radio-nawigacja-gp ... 1;promoted
Offline
Awatar użytkownika

Agolf6

Gadatliwy

  • Posty: 210
  • Rejestracja: 07 lip 2013, 10:19
  • Online: 18d 23h 12m 25s
  • Pochwały: 13
  • Auto: Vw Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Sanok

Re: Wymiana RCD-310 na model z navi i usb/sd

Post23 cze 2016, 19:11

Już zrobione: zmiana BCM, xenon led, oświetlenie drzwi, kierownica na multi, lusterka elektryczne, montaż SET, ciemne szyby, radio Blaupunkt Philadelphia 835, webasto, licznik na GTI premium, kamera cofania, nowy CAN, hamulce GTI 312/282, LA, zespół kolumny kierowniczej na 5K. koła 17 i TPMS, CLIMATRONIC :)
Offline
Awatar użytkownika

Blacha

Nieśmiały

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 21:56
  • Online: 1d 10h 52m 7s
  • Pochwały: 14
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.6 TDI CR 105KM
  • Lokalizacja: ZDR

Re: Wymiana RCD-310 na model z navi i usb/sd

Post23 cze 2016, 19:34

Dzięki za odpowiedź, ale widzę, że radyjko Blaupunkta za ponad 3000 to nie to samo co to podane w moim poście, a różnica może być kolosalna :) Jednak w swoim poście wszystko dokładnie pokazałeś !

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 5 gości