Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 02:37


RNS 510 vs rozładowywanie akumulatora

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

pipen

Aktywny

  • Posty: 160
  • Rejestracja: 03 lut 2013, 21:22
  • Online: 22d 22h 33m 10s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Lodz

RNS 510 vs rozładowywanie akumulatora

Post10 maja 2016, 23:00

Cześć,
po założeniu RNS 510 do samochodu, dzisiaj musiałem coś sprawdzić i wymontowałem je.
Po wyciagnięciu wentylatorek ciągłe chodził. Czy jest mój RNS może rozładować mi akumulator? Jak to sprawdzić?
Czy Wasze RNS również długo się włączają mam tu na myśli przez 15 sek. po uruchomieniu zapłonu pojawia się ekran powitalny.
Offline
Awatar użytkownika

karol57

Stały Bywalec

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 maja 2013, 05:39
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 60d 12h 18m 33s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 7.5 Highline
  • Silnik: CZDA 1.4TSI 150 KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: RNS 510 vs rozładowywanie akumulatora

Post11 maja 2016, 09:42

Wszystko jest ok. najpierw system musi się uruchomić/trwa to jakiś czas/,potem po wyłączeniu, wentylatorek też pracuje, ok.20 min/mogę się mylić co do ilości min/.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości