Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 07:53


Niedziałający aux

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Wilku220

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 20 paź 2015, 18:30
  • Online: 3h 25m 38s
  • Auto: Vw golf 6
  • Silnik: 1.4 80km
  • Lokalizacja: Lodzkie

Niedziałający aux

Post20 paź 2015, 19:59

Witam
Pierwszy temat, więc na początku witam wszystkich :)
Niedawno kupiłem sobie golfa Mk 6. Jak na razie jestem zadowolony i oby tak zostało. Niestety znalazłem w nim dwie wady których nie udało mi się odkryć przy sprzedawcy. O pierwszej związanej z nawiewem wspomnę w innym dziale. Druga wada jest mniej poważna jednak dla mnie jest ona bardzo istotna.
Nic skomplikowanego, po prostu nie działa mi wejście aux, Jack 3.5 mm. Kabel od auxa mam sprawny, wyjście w telefonie również, sprawdziłem tez opcje ustawień aux w radiu. Wszystko jest tak jak być powinno, niestety radio nie raczy mnie moja muzyką z telefonu. Na forum jest pewnie multum użytkowników, którzy znają swoje auta od podszewki, jesteście w stanie nakierowac mnie na rozwiązanie problemu? Aux to dosyć prosta sprawa wiec mam nadzieje, ze naprawa nie będzie kosztowna, a być może wystarczy jakiś sprytny patent :)
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Niedziałający aux

Post20 paź 2015, 23:12

Masz.mdi ? Jak tak to może tam leży problem. Jak masz tylko aux i rcd310 to ustawiasz jedynie poziom sygnału aux i ustawiasz źródło chyba media i wtedy wyświetla co się gdzieś aux i jak masz BT to BT audio. Musi działać.
Bez MDI kabel jest wpierw bezpośrednio w kostkę radia.
Offline

cekm

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 18 lut 2015, 18:46
  • Online: 6h 15m 31s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 tsi 122km
  • Lokalizacja: Opole

Re: Niedziałający aux

Post20 kwie 2016, 13:37

Witam podpinam się do tematu mam radio rcd 510 golf 6 w podłokietniku mam aux in wsadzam kabel tu i do telefonu i nic zero reakcji na wyświetlaczu widnieje aux ale jest szary ktoś pomoże ?

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości