Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:36


Jaki moduł Bluetooth do RCD510?

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

angi

Nieśmiały

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 01 cze 2019, 06:55
  • Online: 12h 17m 11s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Poznań

Jaki moduł Bluetooth do RCD510?

Post10 gru 2019, 15:47

Hej,

Mam pytanie dotyczące modułu bluetooth do MK6 2009 z radiem RCD510. Wiem, że jest ich kilka na rynku, stąd pytanie jaki byłby dla mnie odpowiedni.

Oczywiście mam kierownice multifunkcyjną i w/w radio. Musiałbym sobie tylko dokupić osłonę pod moduł pod siedzenie pasażera i okablowanie. Potem wiadomo też zmiana w oprogramowaniu itp.

I dodatkowe pytanie, czy te moduły współdziałają z najnowszymi telefonami?
Offline
Awatar użytkownika

Dansli

Sympatyk

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 23 lis 2018, 09:22
  • Online: 8d 13h 30m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: GOLF 6R. GOLF4 4mot.
  • Silnik: 2.0 CRZA. 1.9 ARL
  • Lokalizacja: Wisła

Re: Jaki moduł Bluetooth do RCD510?

Post11 gru 2019, 08:54

Ja mam RCD510 i moduł 5k0035730E.
Z LG G5 działa bez zarzutu.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości