Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 01:26


ANDROID RADIO 2 DIN

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jaypl

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 18 lut 2017, 08:15
  • Online: 7h 53m 57s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: cbdc
  • Lokalizacja: Zgorzelec

ANDROID RADIO 2 DIN

Post27 sie 2020, 17:34

Witam wszystkich,

jestem zainteresowany zakupem radia android 2 DIN do mojej 6.

Orientujecie się czy radio jest kompatybilne z systemem parktronic?

Ewentualnie jakie radio możecie polecić.


pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

stahu

Sympatyk

  • Posty: 86
  • Rejestracja: 23 gru 2014, 09:32
  • Online: 6d 22h 28m 57s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.8 TSI CDAA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: ANDROID RADIO 2 DIN

Post28 sie 2020, 12:01

Cześć,

zerknij tutaj:
https://forum.golf6.pl/mk6-multimedia/stacja-multimedialna-dedykowana-dla-vw-t4471.html

Nie polecę Ci konkretnego urządzenia, ale dam Ci radę - kup coś z minimum 2 GB RAM.

Pozdrawiam,
Kamil
Offline
Awatar użytkownika

Dansli

Sympatyk

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 23 lis 2018, 09:22
  • Online: 8d 13h 30m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: GOLF 6R. GOLF4 4mot.
  • Silnik: 2.0 CRZA. 1.9 ARL
  • Lokalizacja: Wisła

Re: ANDROID RADIO 2 DIN

Post28 sie 2020, 13:23

Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 52m 53s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: ANDROID RADIO 2 DIN

Post28 sie 2020, 14:08

Ja zakupiłem Xtrons PQ89UNVIP, PX6 z Androidem 9. Z czujnikami parkowania działa super, wcześniej miałem RCD210, a że nie mam MFA+ to nie miałem podglądu wizualnego z PDC, tylko samo pikanie. Teraz mam na ekranie podgląd, opcjonalnie można zamówić także kamerę, która również działa z radiem. Jako że radio współpracuje również z oryginalnymi kamerami, myślę że Parktronic nie powinien być problemem. Co do kupna, szukaj koniecznie czegoś z PX6, czyli Hexa Core CPU, 4 GB RAM, 64 GB ROM, ewentualnie PX5 z Octa Core. Android 10 lub 9, jeśli zamierzasz wgrać custom ROM poprawiający działanie i rozwijający radio o dodatkowe opcje (polecam Hal9k, ew. Malaysk). Ja kupiłem na stronie http://xtrons.co.uk/ z wysyłką z UK. Obecnie mają tam ten sam model tylko z Androidem 10, oznaczony jako PQ80UNV.

Obrazek

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości