Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:40


Adapter MMI bluetooth

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

matejko219

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 27 mar 2019, 09:39
  • Online: 42m 28s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 MPI 59 kW

Adapter MMI bluetooth

Post27 mar 2019, 09:55

Witam. Mam w swoim samochodzie radio RCD310. Ze względu na brak modułu bluetooth nie mogę sparować z radiem telefonu. Ceny modułów na CarSystems to około 300 euro więc szukam jakiejś tańszej alternatywy. Spotkałem się ostatnio z czymś takim: https://allegro.pl/oferta/kabel-zlacze- ... 6915435331. Korzystaliście z czegoś takiego w swoich samochodach? Jak rozpoznać wersję MMI w moim Golfie 6 z 2011? Potrzebuje tej informacji gdyż wersja tego adaptera dla MMI 2G potrzebuje dodatkowego kabla USB a dla 3G już nie. Może macie jakieś inne alternatywy? Zależałoby mi na transmisji muzyki ze Spotify i najlepiej żebym mógł sterować odtwarzaniem (poprzedni, następny utwór) z kierownicy wielofunkcyjnej. Ewentualna możliwość odbierania połączeń byłaby fajna jednak nieobowiązkowa.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości