Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:55


Sprzęgło sprężarki klimatyzacji

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Układ klimatyzacji, układ wentylacji, ogrzewania wnętrza oraz Webasto

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

saint942

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 31 maja 2022, 11:29
  • Online: 3h 49m 41s
  • Auto: golf
  • Silnik: 1.6tdi

Sprzęgło sprężarki klimatyzacji

Post09 cze 2022, 09:23

Witam wszystkich,
Mam problem z doborem tarczy sprzęgła do mojej sprężarki klimatyzacji. Posiadam w aucie sprężarkę o oznaczeniu 447150-3659, i nigdzie nie mogę znaleźć pasującej tarczy, w sklepach z częściami rozkładają ręce. W obecnej tarczy starty jest wielorowek, na tą chwilę tarcza dokręcona śrubą do wałka przenosi napęd, i klima chłodzi, ale wiem, że to rozwiązanie tylko tymczasowe. W obecnej tarczy średnica wałka obok ,,zębów'' wynosi 13,5mm, wszystkie zamienniki, które brałem w sklepie na próbę nie mieściły się na wałek, więc wymiana koła pasowego wraz ze sprzęgłem też by była problematyczna.
Zamieszczam zdjęcia poglądowe, może ktoś spotkał się z takim problemem i mi coś doradzi :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do Układ klimatyzacji i ogrzewania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość