Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:56


Klimatyzacja włącza się po 5-6 minutach jazdy

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Układ klimatyzacji, układ wentylacji, ogrzewania wnętrza oraz Webasto

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

spokojnygosc

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 13 cze 2018, 13:18
  • Online: 1h 6m 29s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Częstochowa

Klimatyzacja włącza się po 5-6 minutach jazdy

Post26 lip 2020, 08:36

Witam
Mam problem z klimatyzacją. Włącza się po przejechaniu kilku kilometrów (5-6 min) a później pracuje normalnie. Chciałbym sprawdzić przekaźnik klimatyzacji ale nie wiem gdzie się znajduje. Podobno to może być problemem Nie mam też czujnika słonecznego a nie potrafię znaleźć numeru części pasującego do mojego samochodu tj VW Golf VI TDI 1, 6 105 KM 2012r nr vin WVWZZZ1kZCW302025. Chciałem znaleźć nr czujnika słonecznego za pomocą programu ETKA ale nie ma tam mojego samochodu.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
Piotr

Wróć do Układ klimatyzacji i ogrzewania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości