Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:21


wymiana gateway

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Maniek200

Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 24 paź 2017, 10:21
  • Online: 19h 25m 27s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 tsi 118 kW
  • Lokalizacja: Olesnica

wymiana gateway

Post09 sty 2020, 16:28

Witam wszystkich , szukam po wszystkich postach i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mianowicie mam gateway z końcówką AD w golf VI 2010 r. Co mi da wymiana na nowszy gateway i jaki mogę model gateway mogę użyć do swojego golfika? jeśli ktoś widział podobny post proszę o podrzucenie linka bede wdzieczny
Offline

kamil8865

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 10:27
  • Online: 3d 43m 50s
  • Auto: Golf
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: wymiana gateway

Post09 sty 2020, 16:44

Cześć,
Pisałeś w moim temacie o sprzedaży Gatewaya, odpisałem Ci priv, ale w sumie skoro masz końcówkę AD, to mój z końcówką "P" nic Ci nie da, więc bez sensu byłaby taka wymiana.

Gateway zmieniasz chociażby przy modach. Np. do side assista potrzebujesz Gateway z CAN-Ext.
Tutaj tabelka:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Offline

Maniek200

Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 24 paź 2017, 10:21
  • Online: 19h 25m 27s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 tsi 118 kW
  • Lokalizacja: Olesnica

Re: wymiana gateway

Post11 sty 2020, 11:46

OK rozumie. Dzięki. Do zamknięcia

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości