Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 00:48


Problem z Easy Conected

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Bartekanabol

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 14 paź 2018, 09:45
  • Online: 3h 35m 52s
  • Auto: VW Polo 6r
  • Lokalizacja: Turek

Problem z Easy Conected

Post15 paź 2018, 00:01

Witam, posiadam radio RCD 330+, mam problem z połączeniem się z Easy conected. Telefon jaki posiadam to Xiaomi Redmi Note 5 Android 8.0. podobnym problem mam też z innym nowym modelem Xiaomi. Na reszcie telefonów Samsung S7 , xcover,S4 wszystko działa bez problemu. Liczę na jakieś wsparcie i pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline
Awatar użytkownika

lukasik69

Stały Bywalec

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 15 mar 2014, 10:14
  • Online: 9d 5m 30s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6 i Golf 7.5
  • Silnik: 2.0 tdi i 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Slask

Re: Problem z Easy Conected

Post15 paź 2018, 14:45

pod nowszego androida musisz zainstalować nową aplikację . U siebie korzystałem z EC i po aktualizacji telefonu już nie działa. Gdzieś na forum znalazłem plik z i apkami ale jeszcze tego nie zrobiłem :) W wolnej chwili podeślę info co i jak .
Offline
Awatar użytkownika

hoses

Gadatliwy

  • Posty: 226
  • Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
  • Online: 5d 1h 33m 27s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
  • Lokalizacja: mazowieckie

Re: Problem z Easy Conected

Post15 paź 2018, 15:35

Tez mi się telefon zaktualizował do 8-ki i teraz mam to samo w tym radyjku co Ty. I chyba raczej nowa apka na telefon z Androidem 8 Oreo nie pomoże. Z tego co się dowiedziałem trzeba wgrać inny soft EC do radyjka. A jak ktoś ma zablokowane radio, tak jak ja, no to samemu wgrać już nie jest tak łatwo. Ale jest tu taki kolega na forum co dokładnie zgłębia temat tych radyjek i pewno Ci pomoże.

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości