Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 22:00


Jaki licznik podejdzie do Golfa?

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

ghost_rider

Gadatliwy

  • Posty: 255
  • Rejestracja: 13 lip 2014, 17:53
  • Online: 8d 12h 17m 4s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf MK6
  • Silnik: 2.0TDI 110KM
  • Lokalizacja: UK

Jaki licznik podejdzie do Golfa?

Post19 sie 2014, 15:41

Witam
Szukam kolorowych zegarów do mojego MK6 ale znalezienie zegarów Premium graniczy z cudem.
Najbardziej mnie interesuje ten od R:
5K0 920 98...
No ale to mogę odpuscić bo to zdaje sie teraz rarytas. Teraz pytanko: czy zegary z początkowym 1K8/5N0/5M0 mają te same "bebechy"? Tzn. czy one różnią sietylko ramką przednią/tylną? Miałem kiedyś w ręce 1K8 zegar od Scirocco R ale nie przygladałem sie szczerze mówiąc. Może ma ktoś może pojęcie w temacie.

Pozdro
Offline
Awatar użytkownika

Baster

VIP

  • Posty: 1228
  • Rejestracja: 07 kwie 2013, 14:15
  • Lokalizacja: RIMBO SZWECJA
  • Online: 90d 14h 52s
  • Pochwały: 19
  • Auto: VW Golf 6 +TOUAREG
  • Silnik: 2.0 CBB GTD + 4.2 V8
  • Lokalizacja: SZWECJA

Re: Jaki licznik podejdzie do Golfa?

Post19 sie 2014, 19:03

Z zegarami to jest niezła bajka
Mając Golfa najlepiej wkładać od Golfa.
Prawda jest taka ze bebechy można przekładać od Scirroco Tiguana Turana czy Pasata.
Tylko jest ALE
Trzeba przekładać tarczki, wymieniać diody podświetlenia z wskazówkami, zmieniać całe soft.
A jest to nie zawsze możliwe. Często i gęsto przy takich przeróbkach są problemy.
Jest możliwość zmontowania licznika na zamówienie.
Jest tyle wersji i softów ze trzeba dobrze wiedzieć co się chce i co się kupuje
Jak chcesz wymieniać licznik to więcej info napisz PW.

5K0 920 98... to wersje Ameryka
5K0 920 88... to wersja Europa
Baster

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości