Dzisiaj jest 17 sty 2018, 05:49

Dołożenie lusterek składanych elektrycznie

Moderator: Muti

Regulamin forum Doposażenie samochodu, wymiana na nowsze elementy/systemy, montaż asystentów (Park Assist, Light Assis, ACC, itp.) – czyli wszelkie modyfikacje wpływające na polepszenie funkcjonalności).

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość

P.jablonski

Nieśmiały

• Online: 1d 4h 34m 35s
  • Auto: VW Golf 7 GTD
  • Silnik: 2.0TDI - 220KM

Dołożenie lusterek składanych elektrycznie

Post12 sty 2018, 17:26

Witam!

Od kilku dni jestem posiadaczem golfa 7 generacji w wersji GTD.

Auto nie posiada jednak 2 rzeczy które mnie denerwują i chce to wymienić.

Pierwsza to kamera cofania, która z tego co czytałem nie jest problemem (wystarczy wymienić tylny emblemat, poprowadzić i podpiąć instalacje do radia oraz zakodować).

Druga to dołożenie lusterek składanych elektrycznie. Lusterka które posiadam są regulowane elektrycznie, podgrzewane, asferyczne po stronie kierowcy.

Pytanie jakie lusterka musze kupić (ile pinów) aby posiadały te wszystkie fukcje + składanie oraz czy moduł komfortu je obsłuży. Dodatkowo czy ktoś z was się orientuję czy obudowę lusterka mogę przełożyć z moich obecnych czy musze kupić lusterka w kolorze?

Pozdro

Wróć do Retrofitting