Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:01


Jak ustalić długość czasu gwarancji

Regulamin forum Ubezpieczenie AC / OC, odszkodowania, procedury i porady prawne.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mareksy

Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 17 sie 2012, 19:24
  • Online: 2h 58m 16s
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 1.4 TSI 122 KM CaXa
  • Lokalizacja: wwa

Jak ustalić długość czasu gwarancji

Post17 sie 2012, 19:26

Witam mam pytanie wsumie nawet kilka nie wiedziałem gdzie je zamieścić po pierwsze nie mogę ustalić ile mam gwarancje na samochód , nigdzie w papierach tego nie widzę , domyślnie jest 2 lata bądź 100 tys km ? może być mniej ? po drugie oznaczenie silników CAXa ma jakieś znaczenie pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

jmf

VIP

  • Posty: 441
  • Rejestracja: 25 cze 2012, 17:58
  • Online: 9d 18h 33m 54s
  • Pochwały: 9
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM DSG
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeglady gwarancyjne, a zmiana trybu

Post17 sie 2012, 20:37

Gwarancja fabryczna obejmuje dwa lata od momentu odebrania samochodu lub jego pierwszej rejestracji (jeśli rejestracja nastąpiła we wcześniejszych dniach przed odbiorem). Nie wydaje mi się, żeby był jakikolwiek limit kilometrów.
Offline

mich

Stały Bywalec

  • Posty: 468
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 15:06
  • Online: 4d 18h 35m 38s
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: 1.4 122 TSI

Re: Jak ustalić długość czasu gwarancji

Post18 sie 2012, 12:22

2 lata bez limitu km

Wróć do Ubezpieczenia i porady prawne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość